مشهد ، ایران
info@nemo-official.ir
1060 150 0998

نوع لباس پوشيدن

زیبایی از لحظه ای شروع می شود که تصمیم می گیرید خودتان باشید.استايلي كه بازتاب نگرش و شخصیت شماست.نه بر أساس مد،چرا كه مد کمرنگ می شود و چيزي كه ثابت مي ماند استايل است .استايل روشی است برای گفتن اینکه چه كسي هستید بدون اینکه لازم باشد صحبت کنید.  من معتقد هستم که مردم باید از نظر توانایی های شخصي آنها قضاوت شوند تا لباس هايشان. گرچه خوب لباس پوشیدن ، به همان اندازه ضروری است.چرا كه نحوه ي لباس پوشيدن ،شخصیت فرد را توضیح می دهد به عنوان مثال ، اگر قرار است برای اولين بار در جمعي حضور داشته باشيد و لباس خوبی به تن نداشته باشيد ، چگونه می توانید انتظار داشته باشید ، اولین برداشتی که از شما دارند  مثبت باشد .
قطعاً نوع پوشش ،چیزهای زیادی در مورد یک شخص می گوید و معمولاً اولین احساسی که یک شخص از شما می گیرد برای همیشه در ذهن او باقي می ماند.
با این وجود ،خوب لباس پوشیدن به فرد اين امکان را می دهد كه اعتماد به نفس پیدا کند و این یک جنبه مهم ارتباطی است. اگر فرد تصمیم بگیرد که عاقلانه  لباس بپوشد ، مهارت های ارتباطی خوبی را به راحتی به دست آورد.در اين قسمت با اطمینان می توانیم بگوییم که شوميزها (بلوز) مطمئناً با پارچه های سبک ، گشاد تعریف مي شوند
به دنبال شوميزهاي ساده ای بروید که با پارچه های سبک طراحي ودوخته شده اند ، مانند ژورژت ، کرپ ، ساتن و غیره. 

خريد خوش بگذره✔️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *