نكاتي که هنگام خرید لباس بهتر است در نظر گرفته شود

افراد گوناگون هنگام انتخاب لباس ترجیحات و سلیقه های متفاوتي دارند. کسانی هستند که رنگ های تیره را ترجیح می دهند در حالی که دیگران به رنگ هاي ساده و كم جان اكتفا ميكنند.

توضیحات

افراد گوناگون هنگام انتخاب لباس ترجیحات و سلیقه های متفاوتي دارند. کسانی هستند که رنگ های تیره را ترجیح می دهند در حالی که دیگران به رنگ هاي ساده و كم جان اكتفا ميكنند.

خطوط موجود در لباس و عمودي و أفقي بودن آن ابعاد متفاوتي رانشان می دهد و همچنین می تواند باعث ایجاد تأثیر بصری شود یعنی شما می توانید لاغرتر ، یا کوتاه تر به نظر برسید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید کوتاهتر به نظر برسید می توانید لباس هایی با خطوط عمودی را در نظر بگیرید. انتخاب لباسي که دارای خطوط افقی است، می توانند شما را باريكترنشان دهند

هنگام خرید لباس ، ارزیابی بافت پارچه استفاده شده مهم است. با توجه به اینکه این جنبه ها در روند انتخاب نقش دارند ، باید بررسی کنید که آیا راحت ، نرم و چشم نواز است. بافت پارچه لباس همیشه احساسی را ایجاد می کند که با حس لامسه و بینایی ما به خوبی درک می شود. به عنوان مثال ، پارچه هاي حرير می توانند شما را ظريفتر نشان دهند در حالی که پارچه های حجیم و آهان دارمی توانند اندام شما را در لباس هایی که می پوشیدپهن تر نشان دهند. از طرف دیگر ، اگر پارچه های با ألياف ظريف را برای لباس های خود در نظر بگیرید ، ممکن است کوچک و جمع و جور تر به نظر برسید.
افراد اغلب هنگام خرید لباس دقیق هستند و این بدان معنی است که آنها هر سانتی متر از لباس ها را بررسی می کنند تا به دنبال نقصي در آن باشند. هنگام خرید لباس ، مهم است که جنبه های مختلف کیفی مانند درز و برش ها و حتی كوك کوچک تزييني بررسی کنید. همچنین در نظر گرفتن دکمه هايي كه درست سرجايشان قرار داده شده اند و دوخته شده اند

رنگ از جنبه های مهم لباس است زیرا می تواند روحیه و شخصیت شما را نشان دهد. بعضی از لباس ها به دلیل رنگ ظاهری خوبي دارند و همين مسئله می تواند بهترین ویژگی های شما را مانند چشم یا مو نشان دهد. اگر می خواهید کوچک و ظريف به نظر برسید ، باید لباس هایی را با رنگ های تیره ، سرد خریداری کنید. برای بزرگ و درشتر شدن ، خرید لباس هایی با رنگ های روشن ، گرم را در نظر بگیرید. رنگ های سفید و روشن باعث روشن شدن پوست شما می شوند و در آخر اين نكات را هميشه به ياد داشته باشيدباشید.
◦ مهم نيست كه
چه زمانی از سال باشد ، یک بلوز شیکبهترین گزينه برای اضافه کردن به کمد لباس فصل جديد شماست

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نكاتي که هنگام خرید لباس بهتر است در نظر گرفته شود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *